Staw kąpielowy i staw ozdobny

2016-06-17

Staw kąpielowy to jedno z najciekawszych rozwiązań współczesnej architektury ogrodowej. Dzięki połączeniu cech dekoracyjnych i użytkowych stanowi niezastąpiony element przestrzeni rekreacyjnej, sprzyjający letniemu wypoczynkowi. Obecność wody uspokaja i relaksuje, a ogród zyskuje dzięki niej niepowtarzalny charakter. Zwolenników tego rozwiązania ucieszy fakt, że stawy ozdobne można tworzyć niemal we wszystkich typach ogrodów, niezależnie od powierzchni terenu.

Projektujemy i wykonujemy stawy kąpielowe, dopasowane do wielkości i stylu ogrodu. Przy każdym zleceniu bierzemy pod uwagę oczekiwania estetyczne klienta, wspólnie z nim ustalając koncepcję, spójną z pozostałymi elementami przestrzeni. Doradzamy w wyborze roślinności, właściwych systemów filtrujących, pomp wodnych i oświetlenia. Wykonujemy zarówno niewielkie oczka wodne, jak i większe stawy rekreacyjne, służące do kąpieli. Podpowiadamy, jaki rodzaj zbiornika wybrać i jak dopasować go do charakteru przestrzeni. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia, zapewniając profesjonalny sprzęt i stosując najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu architektury krajobrazu.

Wiemy, jak ważną część ogrodu stanowi staw ozdobny. Dlatego zawsze dbamy o szczegółowe przemyślenie projektu i dopasowanie go do funkcji, jakie ma spełniać. Gwarantujemy, że każdy wykonany przez nas staw będzie niepowtarzalną dekoracją ogrodu. Zapraszamy do współpracy!

staw ozdobny

staw ozdobny

staw ozdobny

stawy ozdobne

stawy ozdobne