Ogrody Dankiewicz - nowoczesny ogród

2013-06-06

Szanowni Państwo,
Przekazujemy Państwu krótką charakterystykę naszej firmy i jej działań.
Od 1995 roku doskonalimy nasz warsztat w dziedzinie architektury krajobrazu. W naszych poszukiwaniach odwołujemy się zarówno do tradycji sztuki ogrodowej, jak też do najnowszych światowych trendów. Niezwykle dużą wagę przywiązujemy do jakości przemyśleń projektowych. To oryginalne pomysły i kreatywne spojrzenie na kompozycję decydują o wartości ogrodu.
Zajmujemy się zarówno stroną projektową, jak i kompleksową realizacją inwestycji.
Wykonujemy wszystkie prace branżowe (nawierzchnie piesze i jezdne, systemy automatycznego nawadniania, układy wodne, stawy kąpielowe i stawy ozdobne, prace ziemne przy kształtowaniu terenu, ogrody na dachach w profesjonalnych technologiach, odwodnienie terenu, na zamówienie sprowadzamy duże okazy roślin).
W naszym dorobku mamy kilkaset koncepcji, projektów i realizacji obiektów o powierzchni od 14m² do kilkunastu hektarów. Są wśród nich: ogrody przy domach i rezydencjach, parki miejskie i prywatne (historyczne), nowoczesne ogrody na dachach, oranżerie (min. w hali fabrycznej), ogrody klasztorne, ogrody przy siedzibach firm, dziedziniec ambasady RP w Rydze (Łotwa), nowoczesny ogród w Oslo (Norwegia). Prace związane z tematyką ogrodów publikowaliśmy w pismach: „Murator”, ”Twój Styl”, „Sukces”,„Weranda”, „Domy jednorodzinne”, „Architekt”, „Ogrody”, „Warsaw Business Journal”, „Rezydencje”, „Polityka”. Co roku prezentujemy kilka realizacji w programach TVN „Maja w ogrodzie”.